Навигација

Новости

СК1, СК2, ТК1. ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита из статика конструкција, одржан 20.2, положили су: СК1: Николина Стојчић  80% Ратко Паровић  55% Саво Малешевић   82% (2. кол.) Ђорђе Грабљић  51% (2. кол.) СК2: Владимир Дујаковић  51% (2. кол.) Завршни дио и...

ДАК, МКЕ- резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКМетод коначних елемената - МКЕ

Писмени дио испита из предмета Метод коначних елемената положио је Владимир Бојовић (1. кол. - 80% ).

Завршни дио испита ће се одржати 25.02. (уторак) са почетком у 9:00 у кампусу.

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у јануарско-фебруарском року, други термин

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 17.02.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

Резултати писменог дијела испита и термин усменог испита- други термин

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Писмени дио испита из предмета Физика зграде нико није положио.  Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика одржаће се 21.02. у 10 h.   

Нацртна геометрија и техничко цртање - резултати другог јануарског рока

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦ

Увид у радове и упис оцјена: ПОНЕДЕЉАК 17.2.  у термину  10-11.30 часова.

 

УСМЕНИ: ЧЕТВРТАК 20.2.2020. У 10 ЧАСОВА, АГГФ - СТАРА ЛОКАЦИЈА.

 

ДиР1 и ДиР2 -промјена сатнице усменог испита

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Усмени дио испита из предмета Диференцијални и интегрални рачун 1 и 2 планиран за сриједу 19.2.2020. у 12 сати помјера се за исти дан у 8 сати (локација изнад Правног факултета).

ЈАН-ФЕБ 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у јануарско-фебруарском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 1, Информатика 2, Информатика за геодете 1, Информатика за геодете 2 и Рачунари у архитектури 1 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у петак, 14....

ТМ2_Резултати писменог испита

ГрађевинарствоТехничка механика 2 - ТМ2

Писмени испит из ТМ 2 одржан 10.2.2020. задовољили су: 1. Новаковић Марија 25/15, бодова 2/3 2. Књештан Никола 09/18, бодова 1,6/3 3. Бркић Новица 08/15, бодова 1/2 4. Малић Кристина 20/17, бодова 1,4/3 (условно) 5. Станишљевић Зорица 21...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у другом јануарско-фебруарском термину

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 17.02.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

ПЛАНИРАЊЕ ИНФРАСТРУКТУРЕ - колоквијуми и усмени испит (јан-феб. 2)

Огласна плочаГрађевинарствоПланирање инфраструктуре - ПИНФ

Поправни колоквијуми за генерацију 2019/20 и интегрални колоквијум за претходне генерације ће се одржати у термину испита, уторак 18. фебруара у 9 часова. Усмени испит је такође у истом термину. Студенти који излазе на колоквијум не могу излази...

БКА_БК1_БК2_КИ3_Резултати писменог дијела испита_10.2.2020.

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

У прилогу се налазе резултати писменог дијела испита одржаног 10.2.2020. године.

Усмени дио испита ће се одржати у раније објављеним терминима.

На усмени испит обавезно понијети елаборат!