Навигација

Новости

СК, ТК - резултати писменог дијела испита

ГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2ТК1ТК2

Писмени дио испита из статика и тероија конструкција положио је: СК1: Николина Лукић 62/09    51% СК2: ... Студент Драган Поповић се позива на разговор код предметног наставника или сарадника. ТК1: ... ТК2: ... Усмени дио ...

КИ1 - резултати писменог дијела испита

ГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 1 - КИ1

Писмени дио испита из Конструктерског инжењерста 1, одржан 23.6., положили су: Малешевић Срђан 13/14    90% (2. кол.) Попадић Данка 11/13          80% Усмени дио испита ће се одржати 8.7. са почетком у 11:00 часова на аггф-у.

МКЕ и ДАК - Термин теоријског дијела испита

Грађевинарство

Теоријски дио испита из предмета Метод коначних елемената и Динамичка анализа конструкција, у оквиру првог испитног рока, одржаће се, на молбу студената, 11.7. у 12:00 у кампусу. Уколико студентима који полажу МКЕ више одговара неки други термин, нека ...

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин усменог испита

AрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде одржаће се у четвртак (30.06.) према следећим терминима: - 10:00 (Грађевинска физика, грађевинарство) - 11:00 (Физика, геодезија) - 13:00 (Физика зграде, архитектура)

ДАК - резултати другог колоквијума и писменог испита

ГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАК

Писмени испит и други колоквијум оджан 22.6. положили су: Испит: Рб Презиме и име Бр. индекса % 1 Данка Пљеваљчић 14/12 90   Други колоквијум: Рб Презиме и име Бр. индекса % 1 Бајић Немања 13/12 100 ...

ПП, ПУТ, ПЖ, ГС, ДСС, ЖЕЉ-предаја елабората

ГрађевинарствоГрадске саобраћајнице (с) - ГСПутеви - ПУТПројектовање путева - ПППројектовање жељезница - ПЖЖељезнице - ЖЕЉДоњи строј саобраћајница - ДСС

Термини предаје елабората у оквиру другог термина јунског испитног рока: ПП: 29.06.2016. у 9:00 часова (АГГФ) ПУТ: 29.06.2016. у 9:30 часова (АГГФ) ПЖ: 30.06.2016. у 14:00 часова (АГГФ) ГС: 01.07.2016. у 13:00 часова (АГГФ) ДСС: 04.07.20...

ХИДРОЛОГИЈА - РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ОДРЖАНОГ 20.06.2016.год.

Огласна плочаГрађевинарствоХидрологија - ХИД

Испит су положили: Р.Б. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ  БР.И.  ПИСМЕНИ ИСПИТ КОНАЧНА ОЦЈЕНА ЕЛИМИН. ТЕСТ ЗАДАЦИ 1 БАЈИЋ МАРКО 10/13 5 100 10 2 ДАБИЋ МОМИРКА 29/13 6 85 9 3 ДИЗДАР ДАЈАНА 42/13 5 100 9 4 ДРАГИЋ МИЛКИЦ...

I циклус СП Грађевинарство – Пријемни и Услови

1 циклус уписаУПИС 2016/17Огласна плочаГрађевинарство

У прилогу је Упутство за полагање пријемног испитна , услова уписа као и Информатор 2016 за 1. циклус студијског програма Грађевинарство. ПРИЈЕМНИ ИСПИТ  УСЛОВИ УПИСА ИНФОРМАТОР 

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Резултати теоријског дијела испита

AрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

У прилогу се налазе резултати теоријског дијела писменог испита из Грађевинске физике и Физике зграде: Rez-FZTeorJunI2016.pdf Rez-GFTeorJunI2016.pdf Rez-FTeorJun2016.docx

Линеарна Алгебра и аналитичка геометрија, Јун 1 2016

ГрађевинарствоГеодезија

Студенти који су положили: 1. Стефан Нарић 65 2. Дејан Васић 65 3. Новица Бркић 65 4. Жарко Дабић 65 5. Славен Радовановић 65 6. Сања Кизић 60 7. Андрија Ђуровић 60 8. Нина Шева 60   Радови се могу погледати у четвртак (23...

ВиМ1_НГТЦ_консултације

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦВизуелизација и моделовање 1 - ВИМ1

Консултације из предмета НГТЦ и ВиМ1, код асс. Тепић, биће одржане у четвртак, 23.06.2016. у термину 12-14,00 часова, кабинет 7 (Кампус).

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Резултати рачунског дијела писменог испита

AрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

У прилогу се налазе резултати рачунског дијела писменог испита из Физике зграде, Грађевинске физике и Физике: APJ GPJ GеPJ За увид у радове јавити се на мејл: ajankovic@agfbl.org

Геодезија

Огласна плочаГрађевинарство

Резултати писменог дијела испита одржаног 17.06. 2016. године: 1. Нина Рајачић 04/14       50 бодова, 2. Тања Станивуковић 03/14     50 бодова, 3. Тамара Матић 29/14      62 бода, 4. Момир Станковић 21/13   55 бодова, 5. Славиша Закић 01...