Навигација

Новости

Дир1, Дир2, јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: 1. Милош Тадић 75 2. Немања Брборовић 60 3. Александар Кнежевић 55 4. Сара Лукић 50 5. Хелена Петровић 50 6. Огњен Супић 50 7. Драшко Милетић 50   Дир1: 1. Новица Ђурић 50

ЈУН-ЈУЛ 2 - Резултати испита и унос оцјена

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаИнформатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у јунско-јулском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 1, Информатика 2, Информатика за геодете 1 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у четвртак, 23.7.2020. године у 12:00 часова ...

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције за други јулски рок

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције су: Невена Вукојевић, 02/17 - 40 (десет) Жељана Радић, 08/17 - 38 (десет) Јована Грубор, 03/17 - 37 (десет) Теодора Руњо, 09/17 - 37 (десет) Јована Ђурђевић, 08/16 - 33...

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП у другом јулском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинофрматика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за други јулски рок, одржаће се 24.07.2020. године од 11 часова.

Резултати писменог дијела испита и одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Визуелизација геопросторних података / МА

Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1 су: Милош Тутњевић - 03/16 - 5 (шест) Весна Гајић, 16/11 - 5 (шест) Николина Тутњевић - 18/15 - 0 (пет) Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 2 су: ...

Усмени испит ДИР1 и ДИР2- јунско-јулски рок други термин

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Усмени испити из предмета ДИР1 и ДИР2 биће одржани у петак 24.7.2020. у 10 сати (изнад Правног факултета).   Бања  Лука                              Пред. наставник

Усмени испит ЛААГ, МГ, ВС - други јунско-јулски рок

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСМатематика за геодете - МГ

Усмени испити из предмета ЛААГ, МГ и ВС биће одржани у четвртак 23.7.2020. у 10 сати (изнад Правног факултета).   Бања  Лука                              Пред. наставник

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени испити из предмета ИГ1, ИГ2 и ИГ3 биће одржани 23. и 24 јула у сљедећим терминима: ИГ1 и ИГ3, 23. јула са почетком у 14:00 часова, ИГ2, 24. јула са почетком у 13:00 часова.

ФИ_ГРФ_ФЗ Термин усменог дијела испита: јунско-јулски рок - II термин

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика одржаће се у сриједу, 22.7. у 10 h. Локација изнад Правног факултета.

ФИ_ГРФ_ФЗ Резултат писменог испита: јунско-јулски рок - II термин

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезија

Писмени испит из предмета Физика нико није положио.  Писмени испит из предмета Грађевинска физика положили су:  1. Горана Митровић 03/19- 97% 2. Лука Михајловић 09/19- 51% Увид у радове: понедељак 20.07. у 11 h.  Писмени испит из предмет...

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (други јунски термин) одржаће се у уторак 21.07. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Физичке и Теоријске геодезије одржаће се у четвртак 23.07. у 17 часова, у учионици К3. Кандидати треба да се јаве предметном са...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС и ВГП у другом јулском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 20.7.2020. године од 9 часова (Сала К3). Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 20.7.2020. годи...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП други јулски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПМултимедијална картографија / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 20.7.2020. године од 9-11.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 6.7.2020. ...

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3_Јул_2020_

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у петак (24.07) са почетком у 9 часова.