Навигација

Новости

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Резултати писменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

У прилогу се налазе резултати писменог испита из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде. За увид у радове, јавити се на мејл: aleksandar.jankovic@aggf.unibl.org

Резултати испита Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Визуелизација геопросторних података одржаног 29.06.2017. године

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Визуелизација геопросторних података / МА

Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2 одржаног 29.06.2017. године налазе се у прилогу.  Визуелизацију геопросторних података положио је Александар Гвоздаревић 7,83 бода оцјена 8.

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Писмени испит, обавјештење

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Писмени испит из Физике, Физике зграде и Грађевинске физике заказан за петак (30.06.) ће се одржати према следећим терминима: - са почетком у 13:00 часова (Грађевинска физика) - са почетком у 13:45 часова (Физика) - са почетком у 14:30 часова ...

КН1, УЗТ, КОМ, КН3 и ПУПК - термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1Комасација - КОМПроцјена вриједности непокретности - ПВНУређење земљишне територије - УЗТКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МА

Усмени дио испита из предмета КН1, УЗТ, КОМ, КН3 и ПУПК биће одржани 04.07.2017. (уторак) према сљедећем распореду: Гeo2 Катастар непокретности 1 КН1 09 h К4 Гeo3 Уређење земљишне територије УЗТ 09 h К...

Иг1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1 Тања Ђукић   26/50 остали кандидати нису положили ИГ2 Дејана Недић   20/25 остали кандидати нису положили ИГ3 нико од кандидата није положио

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КП

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 је 29.06.2017. године од 12:00. Рачунски дио испита из предмета Картографске пројекције је 29.06.2017. године од 10:15.

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података је 29.06.2017. године од 09:00.

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у сриједу (28. јун) са почетком у 10.00 часова.

Термин одбране елабората

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МАМултимедијална картографија / МА

Одбрана елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија је 30.06.2017. године од 10:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформат...

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Геодетска метрологија - ГМ

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се у сриједу (28. јун) са почетком у 09.00 часова.