Навигација

Новости

ДиР2 термини усмених испита у октобарском испитном року

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Термини усмених испита су: 1. 18.10.2019. (петак) у 14 часова на локацији Булевар Степе Степановић 77/3 (изнад Правног факултета) 2. 24.10.2019. (четвртак) у 15 часова на локацији Булевар војводе Петра Бојовића (у кампусу). Бања  Лука         ...

СК1, СК2, ТК1, ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита из статика конструкција положили су: СК1: Мирјана Кузмановић 75% (2. кол.) Стефан Грачанин 56% Маријана Убовић  51% Соња Шупета  У СК2: Ђорђе Ђукић  У Завршни дио испита ће се одржати 16.10. (сриједа) са почет...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и рачунски дио испита из предмета КП у октобарском (додатном) року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Oдбрана елабората из предмета: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси,Картографске пројекције и рачунски дио испита из предмета  Картографске пројекције  у октобарс...

УП2 2018/19 - Резултати испита одржаног 9.10.2019. године

Огласна плочаAрхитектураУрбанистичко пројектовање 2 - УП2

 Урбанистичко пројектовање 2 - Резултати испита одржаног 9.10.2019. године: 1) Сувара Јелена (01/16) ----- 8/9 (16 бодова) 2) Мирошљевић Алекса (35/15) ----- 6/7 (12 бодова) 3) Марјановић Зорана (51/16) ---- 8/9 (16 бодова) 4) Благојевић Де...

ЛААГ, ОКТ 2019

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Андреј Јањанин 70 2. Ђурђица Стојановић 55 3. Јелена Колорогић 55 За увид у радове јавити се на mail асистента. Термин усменог испита ће бити одређен накнадно.

K1 - резултати рачунског дијела испита OKT1

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1, одржаног 07.10.2019., су: Адријана Тошић 12 бодова, Јована Радешић 12 бодова,  Дарко Ђурђевић 22 бода, Јована Грубор 8 бодова.   Увид у радове је у петак, 11.10., од 10 часова.

Термин одржавања квалификационог испита за 2. циклус студија шк. 2019/2020

Термин одржавања квалификационог испита за 2. циклус студија шк. 2019/2020

Огласна плочаАктуелностиНовости и обавјештењаСавез Студената АГГФУПИС 2019/2020

Пријемни испит за упис на 2. циклус СП  Архитектура и урбанизам, Грађевинарство (конструктивно и хидротехничко усмјерење) и Геодезија, ће се одржати у четвртак 17.10.2019. године у 09,00 часова Сала 3, на локацији у Улици војводе Степе Степановића 77/3...

КИ1 - промјена термин писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 1 - КИ1

На захтјев студената писмени дио испита из Конструктерског инжењерства 1 се помјера. Нови термин испита је 14.10. (понедељак) са почетком у 9:00 на локацији изнад правног факултета.