Навигација

Новости

Иг1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1 Тања Ђукић   26/50 остали кандидати нису положили ИГ2 Дејана Недић   20/25 остали кандидати нису положили ИГ3 нико од кандидата није положио

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КП

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 је 29.06.2017. године од 12:00. Рачунски дио испита из предмета Картографске пројекције је 29.06.2017. године од 10:15.

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података је 29.06.2017. године од 09:00.

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у сриједу (28. јун) са почетком у 10.00 часова.

Термин одбране елабората

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МАМултимедијална картографија / МА

Одбрана елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија је 30.06.2017. године од 10:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформат...

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Геодетска метрологија - ГМ

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се у сриједу (28. јун) са почетком у 09.00 часова.

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) -Термин усменог

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени из Физике зграде, Грађевинске физике и Физике ће се одржати у сриједу (18.06.) према следећим терминима: – 10:00 (Грађевинска физика) - 11:00 (Физика) - 12:00 (Физика зграде)

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) – Термин консултација код проф. Биљане Антуновић

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Консултације код проф. Биљане Антуновић ће се одржати у понедељак (26.06.) од 10:00 до 12:00 часова на АГГФ-у (изнад Правног факултета). Усмени је планиран за сриједу, а тачан термин полагања ће се знати у следећем обавјештењу.

Промјена термина рачунског дијела испита из предмета Картографија 1 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КП

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1, одржаће се 22.06.2017. године у заказаном термину од 12:30, а из Картографских пројекција умјесто 12:30 од 13:30.