Навигација

Новости

K1, K2 - термин одбране елабората и рачунског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

  Одбрана елабората вјежби из Картографије 1 и Картографије 2(први септембарски термин) одржаће се у понедељак 09.09. у 13:30 часова, у учионици К5. Рачунски испит из Картографије 1 одржаће се у понедељак 09.09. у 12 часова.

Упис на I циклус студија Геодезије

Упис на I циклус студија Геодезије

АктуелностиГеодезијаНовости и обавјештењаСавез Студената АГГФУПИС 2019/2020

Oбавјештавамо заинтересоване кандидате да је на првом циклусу студија Геодезије остало 13 слободних мјеста за студенте на суфинансирању. Рок за пријаву је петак 06.09.2018. године. Конкурс је објављен на сајту Универзитета, а информатор можете преузети...

ИЗМЈЕНА ТЕРМИНА ЗА УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ И КОМАСАЦИЈА

Огласна плочаГеодезијаКомасација - КОМУређење земљишне територије - УЗТ

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ И КОМАСАЦИЈЕ  УМЈЕСТО --- 09.09.2019. ГОД. У 9 ЧАСОВА, ОДРЖАЋЕ СЕ 10.09.2019. ГОДИНЕ У 12 ЧАСОВА, САЛА К4.

Усмени испит код проф. Владичића, јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

ДИР1: 1. Гордана Гогић 7 2. Адријана Тошић 7 3. Дијана Рељић 7 4. Дајана Тодоровић 7 5. Радојка Милојевић 6 6. Немања Брборовић 6 ЛААГ: 1. Никола Кљштан 8 2. Николина Кострешевић 7

ООГР и УПУГ - резултати испита (јул)

Огласна плочаГеодезијаУправљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

ООГР 1. Katarina Kremеnović     9 2, Dajana Kovačić          8 3. Dijana Bera                    9   УПУГ 1. Mladen Ratković            5 2. Branko Salatić                7 3. Ivana   Kukavica             8 4. Marina Milanovi...

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2 и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 12.7.2019. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 6 (седам) Зоран Бабић, 40/14 - 5 (шест) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 12.7.2019....

ДИР 1, јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Студенти који су положили: 1. Наташа Радмиловић 70 2. Дајана Тодоровић 70 3. Драшко Милетић 55 4. Никола Кљештан 50 5. Александар Максимовић 50 Радови се могу погледати у петак 12.07. у 10h изнад Правног факултета. Усмени испит ће ...

ДИР2 Резултати писменог дијела ипита

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Писмени испит одржан 10.7.2019. положили су: 1. 28/17 Стефан Њежић   58 2. 16/16 Филип Јаћимовић 55 3. 13/15 Јован Црепуља 50 4. 11/15 Срђан Родић 50 5. 31/15 Немања Јелача  50   Увид у радове је у петак 12.7.2109. у 11 часова у ка...

ЛААГ, јун 2 19

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Анђела Будић 65 2. Александар Кењић 55 3. Александар Кнежевић 50 Радови се могу погледати 12.07. у 10h. Усмени испит ће се одржати у понедељак 15.07. у 10h изнад Правног факултета.

Усмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 19.7.2019. године од 14 часова. 

Упис оцјена из Рачуна изравнања 1, Рачуна изравнања 2, Рачуна изравнања 3, Геодетске метрологије и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Рачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Геодетска метрологија - ГМРачун изравнања 2 - РИ2

Упис оцјена из Рачуна изравнања 1, Рачуна изравнања 2, Рачуна изравнања 3, Геодетске метрологије и Геодетски премјер 3 ће се одржати у сриједу (09.07) са почетком у 9 часова.