Навигација

Новости

БКА_БК1_БК2_КИ3_Одбрана елабората_октобар 1

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Одбрана елабората из групе предмета Бетонске конструкције, за студенте који планирају приступити писменом испиту у првом термину октобарског испитног рока, одржаће се у петак, 9.10.2020. са почетком у 9:00 часова, канцеларија бр. 11. На одбрану обав...

ФИ_ГРФ_ФЗ Резултати писменог дијела испита- октобар I

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Резултати писменог испита из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика дати су у приложеном документу. Увид у радове: понедељак 05.10. у 11 h. 

МОМ, ОМ1 и ОМ2 завршни испити код професора Милашиновића

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоМеханика и отпорност материјала - МОМОтпорност материјала 1 - ОМ1Отпорност материјала 2 - ОМ2

Завршни испити код професора Милашиновића из МОМ, ОМ1 и ОМ2 биће према раније договореном термину у петак 02.10.20 на АГГФ-у у 09:00

Завршни испит резултати - МДК, КИ2 19.08.2020

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 2 - КИ2Металне и дрвене конструкције - МДК

МДК: 1. Пајић Огњен 10 2. Савић Сара 9 3. Јукић Бланка 8 4. Радановић Срђан 7 5. Микановић Слађана 7 6. Леканић Јована 7 7. Јаковљевић Сандра 7 8. Шупић Николина 6 КИ2: 1. Бркић Новица 6 Сљедећи завршни испит из Ки2 и М...

ДАК, МКЕ - термин завршног дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКМетод коначних елемената - МКЕ

Завршни дио испита из предмета Динамичка анализа конструкција и Метод коначних елемената одржаће се 1.10. (четвртак) у 10:00, на локацији изнад правног факултета.

KИ1 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 1 - КИ1

Писмени дио испита из Констртуктерског инжењерства 1 положили су: Адриана Ромић  80% Милош Мијић  60% Јована Ђурић  У Завршни дио испита одржаће се 2.10. (петак) у 11:00, на локацији изнад правног факултета.

СК1, СК2, ТК1, ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита из статика конструкција положили су: СК1: Сандра Николић  60% СК2: Душанка Лазендић  57% Николина Стојчић  У Завршни дио испита одржаће се 1.10. (четвртак) у 10:00, на локацији изнад правног факултета.

СЕП 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаИнформатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у септембарском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 2, Информатика за геодете 1 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у четвртак, 24.9.2020. године у 11.30 часова у Универзитетско...