Навигација

Новости

Усмени испит код професора Секуловића - октобар II

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени дио испита из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се у петак 23.10.2020. са почетком у 9 часова. 

Усмени испит код професора Секуловића - октобар I

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени дио испита из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се у петак 09.10.2020. са почетком у 9 часова. 

Усмени испит код професора Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски дио испита из предмета Kaртографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, и Састављање и умножавање планова и карата одржаће се у петак 25.09.2020. године од 9 часова.

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПМултимедијална картографија / МА

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија код проф. Секуловића, одржаће се 12.09.2020. године од 11:00.

K1, K2, СУПК - резултати теоријског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Резултати испита налазе се у Прилогу. За евентуалне примједбе на број бодова јавити се професору на e-mail или 24.07. на испитном року.

Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Владан Јанковић 47 бодова Јована Грубир 26.5 бодова Рамајана Радосавац 39.5 бодова Наташа Радмиловић 42 бодова Милош Тадић 26 бодова Мијо Марић 5.5 бодова Давид Шкорић 8 бодова Бојан Кравић 0 бодова Испит су положили студенти ко...

Резултати првог теоријског колоквијума К1, СиУПК одржаног 19.06.

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Састављање и умножавање планова и карата - СУПК

Резултати првог тероијског колоквијума из Картографије 1: 1 Милош Синиша Тадић 02/18 20 2 Владан Васкрсија Јанковић 03/18 20 3 Рамајана Дарко Радосавац 05/18 20 4 ...

Tеоријски испит код професора Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски испит код професора Секуловића (Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата) биће одржани  19.06. у 13 часова. 

Одбрана елабората и рачунски дио испита из К1 и К2

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

Рачунски дио испита из Картографије 1 одржаће се у  понедељак 03.02. од 12 часова. Одбрана елабората из предмета Картографија 2 одржаће се у понедељак од 12 часова. Крајњи рок за предају елабората је понедељак 03.02. у 8 часова  

K1 - резултати рачунског дијела испита OKT1

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1, одржаног 07.10.2019., су: Адријана Тошић 12 бодова, Јована Радешић 12 бодова,  Дарко Ђурђевић 22 бода, Јована Грубор 8 бодова.   Увид у радове је у петак, 11.10., од 10 часова.

K1 - резултати рачунског дијела испита СЕП2

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Резултати писменог дијела испита из Картографије 1 су: 1. Александар Максимовић 10 ( _+ 10)  2. Дарко Ђурђевић 17 (9 + 8) 3. Ива Матошевић 20 (3 + 17)  4. Адријана Тошић 15 (15 + _) 5. Јована Радешић 0  6. Јована Грубор 3 7. Николи...

K1, K2 - термин одбране елабората и рачунског дијела испита у другом септембарском року

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

Одбрана елабората вјежби из Картографије 1 и Картографије 2 (други септембарски термин) одржаће се у уторак 24.09. у 12:00 часова, у учионици К5. Рачунски испит из Картографије 1 одржаће се у уторак 24.09. у 10:30 часова.

K1 - резултати рачунског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1 у првом септембарском термину су:

Ива Матошевић 4 бода

Александар Максимовић 0 бодова

Адријана Тошић 0 бодова 

Немања Брборовић 8 бодова

Николина Душанић  4 бода

Дарко Ђурђевић 9 бодова

Јована Грубор 14 бодова.

Испит су положили студенти који имају 21 и више бодова. 

K1, K2 - термин одбране елабората и рачунског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

  Одбрана елабората вјежби из Картографије 1 и Картографије 2(први септембарски термин) одржаће се у понедељак 09.09. у 13:30 часова, у учионици К5. Рачунски испит из Картографије 1 одржаће се у понедељак 09.09. у 12 часова.

K1 - резултати првог теоријског колоквијума

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

    УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ АРХИТЕКТОНСКО - ГРАЂЕВИНСКИ - ГЕОДЕТСКИ ФАКУЛТЕТ СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ ГЕОДЕЗИЈЕ     Наставни предмет: КАРТОГРАФИЈА 1   РЕЗУЛТАТИ 1. ТЕОРИЈСКОГ КОЛОКВИЈУМА ОДРЖАНОГ ДАНА 18. 05. 2019. ГОДИНЕ  ...

Усмени испит код проф. Секуловића - априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПКМултимедијална картографија / МА

Усмени испит код професора Драгољуба Секуловића (априлски испитни рок) ће се одржати 3. или 4. априла. Тачан термин испита биће накнадно објављен.