Навигација

Новости

ОРГАНИЗАЦИЈА И ИЗВОЂЕЊЕ РАДОВА- резултати 2. септ рока

Огласна плочаAрхитектураОрганизација и извођење радова - ОИР

Резултати 2. септ рока из предмета ОРГАНИЗАЦИЈА И ИЗВОЂЕЊЕ РАДОВА се налазе у прилогу. Студенти могу погледати радове у сриједу 25.септембра у периоду од 12 до 14 сати у библиотеци факултета. 

Резултати писменог дијела испита из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Писмени дио испита из предмета Картографске пројекције, одржан 23.9.2019. године, положили су: Хелена Кременовић, 19/13 - 22 (шест) Алекса Гламочић, 21/14 - 20 (шест)

Оглас за јавну одбрану завршног рада за II циклус, Александар Гвоздаревић

Огласна плоча

Дана 30.09.2019. године на Архитектонско-грађевинско-геодетском факултету у Бањој Луци одбрани завршног рада за II циклус приступиће кандидат:          АЛЕКСАНДАР ГВОЗДАРЕВИЋ, судент МАСТЕР студија студијског програма Геодезија, рођен 13.10.1992. г...

Konkurs za izlaganje na 28. MEĐUNARODNOM SALONU URBANIZMA

Konkurs za izlaganje na 28. MEĐUNARODNOM SALONU URBANIZMA

Огласна плочаАктуелностиКонференције и скуповиСавез Студената АГГФ

28. Мeђунaрoдни  СAЛOН  УРБAНИЗМA  oдржaћe сe oд  8-13. нoвeмбрa 2019. гoдинe у Нишу.  Oргaнизaтoр 28. Мeђунaрoднoг Сaлoнa урбaнизмa je Удружeњe урбaнистa Србиje (УУС).  Рeaлизaтoр 28. Мeђунaрoднoг  сaлoнa урбaнизмa je Удружeњe урбaнистa Србиje у  с...

Консултације код асистента Наташе Поповић-Милетић

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоОрганизација и извођење радова - ОИРОрганизација грађења - ОГ

Консултације код асистента Наташе Поповић-Милетић ће се одржати у следећим терминима: сриједа 25. септембар, у библиотеци АГГФ-а у термину од 12 до 14 сати. петак   27. септембра,  у библиотеци АГГФ-а у термину од 12 до 14 сати.

ООГР и УПУГ - резултати испита (септембар 2 - 2019)

Огласна плочаГеодезијаУправљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

Evo rezultata   iz OOGR 1.Tanja Đukić                 9 devet 2. Slađana Lončina        9 devet 3. Stefan Кecman           6 šest 4. Arsenije Vujasinović   7 sedam 5. Jovana Kеrić              9 devet   iz UPUG 1. Dajana K...

СЕП 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

Резултати испита у септембарском испитном року, 2. термин из предмета: Рачунари у архитектури 1, Рачунари у архитектури 2, Информатика 2 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у понедјељак, 23.9.2019. године у 1...

Септембарски испитни рок 2. термин - Резултати практичног дијела испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

ИНФОРМАТИКА 2 Сриједа, 18.9.2019. године Р.Б. Презиме и име Индекс AutoCAD (max 7) Matlab (max 8) Java (max 9) Java GUI (max 6) 1. Ђурић Новица 15/17 положен 0 поена (12%) није п...