Навигација

Новости

АП3 - геодетске подлоге

AрхитектураОгласна плочаАрхитектонско пројектовање 3 - АП3

Драги студенти, достављамо вам геодетске подлоге, преклопљене са (растерским) приказом топографске карте. Надамо се да ћемо ускоро бити у прилици да располажемо са детаљнијим (векторским) висинским представама. https://drive.google.com/file/d/1TQ9n5...

Додатни октобарски рок из предмета: ОРГАНИЗАЦИЈА И ИЗВОЂЕЊЕ РАДОВА, ТЕХНОЛОГИЈА ГРАЂЕЊА, ОРГАНИЗАЦИЈА ГРАЂЕЊА

AрхитектураГрађевинарствоОгласна плочаОрганизација и извођење радова - ОИРТехнологија грађења - ТГОрганизација грађења - ОГ

Обавјештавају се студенти да ће се у петак, 26. октобра, у 16 сати у просторијама АГГФ (изнад Правног факултета) одржати  додатни октобарски испит из предмета: ОРГАНИЗАЦИЈА И ИЗВОЂЕЊЕ РАДОВА, ТЕХНОЛОГИЈА ГРАЂЕЊА, ОРГАНИЗАЦИЈА ГРАЂЕЊА На ...

Teрмин додатног писменог рока за октобарски рок из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ВГП

ГеодезијаОгласна плочаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Додатни писмени рок за октобарски рок из предмета ГИ1, ГИ2, КП и ВГП за студенте којима је остао један од поменутих испита за услов, одржаће се 23.10.2018. године од 9:30.

Usmeni ispit kod prof. Dragoljuba Sekulovica

ГеодезијаОгласна плочаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПКМултимедијална картографија / МА

Usmeni ispit iz predmeta: Kartografija 1, Kartografija 2, Kartografske projekcije i Sastavljanje i reprodukcija planova i karata biće odrzani u ponedeljak, 22.10. od 13:30. Usmeni ispit iz Multimedijalne kartografije biće odrzan u ponedeljak, 22.10....

АП3 - припрема за трећи час, 23.10.2018.

AрхитектураОгласна плочаАрхитектонско пројектовање 3 - АП3

Припрема за 3. час, 23.10.2018. 1. задатак:         Просторно-програмска истраживања на фотографијама макета На основу фотографија "куће" израђене на часу (на нагибу, од плочастих елемената) потребно је израдити цртеж. Дозвољено је и прецртавање,...

Математика у архитектури 1 и 2 - СОЦИЈАЛНИ РОК

AрхитектураОгласна плочаМатематика у архитектури 1 - МУА1Математика у архитектури 2 - МУА2

Социјални рок - УСМЕНИ ДИО, за студенте којима је остао само овај дио испита, одржаће се у понедељак 22.10.2018. у 10 часова на АГГФ-у, изнад Правног факултета. Каб. 20. 

Писмени дио испита се неће држати. 

 

АП9 социјални октобарски испитни рок

AрхитектураОгласна плочаАрхитектонско пројектовање 9 - АП9

Обавјештавају се студенти да је термин социјалног октобарског испитног рока дефинисан за 23.10.2018.год у  поподневном термину предавања и вјежбања из премета АП8. 

На испит могу изаћи они студенти који су пријавили испит у последњем испитном року (списак у прилогу). На испит понијети попуњену пријаву без уписаног датума пријављивања.

АУП1, усмени испит

AрхитектураОгласна плочаАрхитектура унутрашњих простора 1 - АУП1

Mолим студентице Кењић Мају, Хасам Дорсен Николину, Јунгић Сандру и Микановић Слађану да се јаве предметној наставници на мејл maja.djilas@aggf.unibl.org у наредна 24 часа уколико су заинтересоване за усмени испит,

ТЕРМИН ДОДАТНОГ ОКТОБАРСКОГ РОКА ЗА ПРЕДМЕТЕ СА КАТЕДРЕ ЗА МЕХАНИКУ И ТЕОРИЈУ КОНСТРУКЦИЈА И ГРУПУ ПРЕДМЕТА ИЗ БЕТОНСКИХ КОНСТРУКЦИЈА

AрхитектураГрађевинарствоОгласна плоча

Термин додатног октобарског писменог испита за предмете са I, II и III године са Катедре за механику и теорију конструкција (ТМ1, ТМ2, ОМ1, ОМ2, КИ1, МОМ, СК1, СК2, СК) и групу предмета из бетонских конструкција (КИ3, БКА, БК1, БК2) је понедељак (22.10...

СК-18-10-18 резултати завршног дела испита

AрхитектураОгласна плочаСтатика конструкција - СК

Следећи студенти да се сутра петак 19-10-18  јаве асистенту Радомиру Цвијићу у кабинет 11 на АГГФ-у од 10-12 сати: 1 Микановић Слађана 2 Лукић Владо 3 Тодић Бојана Остли студенти могу подићи индексе са уписаним оценама.

додатни термин испита код Мирослава

AрхитектураОгласна плочаИсторија архитектуре и насеља 1 - ИАН1Историја архитектуре и насеља 3 - ИАН3Историја архитектуре и насеља 4 - ИАН4

У складу са обавјештењем са Универзитета, позивају се студенти који нису положили неки од испита ИАН1, ИАН3 и ИАН4, а они су им услов за упис у наредну годину студија, у ОКТОБАРСКОМ РОКУ, да могу још једном приступити испиту.   Дакле, позив врије...

ГМ1, ГМ2, МАТА - Октобарски рок - додатни термин

ГрађевинарствоОгласна плочаГрађевински материјали 1 - ГМ1Грађевински материјали 2 - ГМ2Материјали у архитектури - МАТА

Поштовани студенти, У складу са данаспристиглом препоруком проректора за наставу и студентска питања Универзитета у Бањалуци, од 16.10.2018. године, организоваће се усмени испит из предмета ГМ1, ГМ2 и МАТА, за студенте који су у последњем октобарско...

Дир2, Окт 2018

ГрађевинарствоГеодезијаОгласна плочаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: 1. Сандра Николић 60 2. Теодора Руњо 60 3. Бојан Кравић 60 4. Јована Милашиновић 50 5. Јован Црепуља 50 6. Михаил Врач 50 Усмени исит ће се одржати у уторак 23.10. у 16h изнад Правног факултета.

БКА_БК1_БК2_КИ3_Кандидати за писмени испит

AрхитектураГрађевинарствоОгласна плочаБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Сви заинтересовани студенти за одржавање додатног октобарског писменог испита из групе предмета Бетонске конструкције (КИ3, БКА, БК1, БК2), треба да се пријаве предметном асистенту на мејл radovan.vukomanovic@aggf.unibl.org . Зависно од броја заинте...

Бетонске конструкције_(КИ3,БК1,БК2,БКА)_Термин усменог дијела испита_промјена термина

AрхитектураГрађевинарствоОгласна плочаБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Усмени дио испита из групе предмета Бетонске конструкције (КИ3,БК1,БК2,БКА) код проф. др Мата Уљаревића, се помјера и за петак, 26.10.2018. године, са почетком у 9:00 часова, на локацији изнад Правног факултета.

ДИР 1, Окт

ГрађевинарствоГеодезијаОгласна плочаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Студенти који су положили: 1. Борис Макивић 55 2. Радојка Милојевић 55 3. Николина Кукић 55 4. Миљана Тривић 50 5. Богдан хрвач 50 6. Сања Пилиповић 50 7. Филип Перановић 50 8. Ива Матошевић 50 9. Виолета Бајић 50 10. Гора...