Навигација

Новости

Дир 2, резултати писменог дијела испита и термин усменог испита

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Писмени испит нико није положио.   Увид у радове је у петак 27.9.2019. у 8 часова   (изнад Правног факултета) у кабинету бр 20. На увид обавезно треба да дођу студенти 26/16 Стефан Трнинић и 20/16 Ива Матошевић.   Усмени дио испита биће одр...

Упис оцјена из Физике и потпис индекса

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Потпис индекса и упис оцјена из физике за студенте свих студијских програма одржаће се у петак 27.9.2019. у 13 h и уторак 1.10.2019. у 13 h. 

Усмени испит из Физике у другом септембарском року

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит у другом септембарском року биће одржан у петак 27.9.2019. према сљедећем распореду: 09 - 10 h Физика зграде 10 - 11 h Грађевинска физика 11 - 12 h Физика На молбу студената још један термин ће бити одржан  у уторак 1.10.201...

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА БРУЦОШЕ

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА БРУЦОШЕ

Огласна плочаАктуелностиAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаНовости и обавјештењаСавез Студената АГГФУПИС 2019/2020

На АРХИТЕКТОНСКО-ГРАЂЕВИНСКО-ГЕОДЕТСКОМ ФАКУЛТЕТУ у Бањој Луци, 30.09.2019. године биће одржан заједнички академски час за све студенте прве године нашег факултета. ПРВИ академски час биће одржан у понедељак 30.09.2019. године у амфитеатру АГГФ-а у ...

Пети термин одбране семинарских радова

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Одбрана семинарских радова из наставних предмета: Рачунари у архитектури 1 и 2, Информатика 1 и 2 и Информатика за геодете 1 и 2 одржаће се у понедјељак, 30.9.2019. године у 13.00 часова у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала). Студен...

Резултати писменог дијела испита из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Писмени дио испита из предмета Картографске пројекције, одржан 23.9.2019. године, положили су: Хелена Кременовић, 19/13 - 22 (шест) Алекса Гламочић, 21/14 - 20 (шест)

ООГР и УПУГ - резултати испита (септембар 2 - 2019)

Огласна плочаГеодезијаУправљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

Evo rezultata   iz OOGR 1.Tanja Đukić                 9 devet 2. Slađana Lončina        9 devet 3. Stefan Кecman           6 šest 4. Arsenije Vujasinović   7 sedam 5. Jovana Kеrić              9 devet   iz UPUG 1. Dajana K...

СЕП 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

Резултати испита у септембарском испитном року, 2. термин из предмета: Рачунари у архитектури 1, Рачунари у архитектури 2, Информатика 2 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у понедјељак, 23.9.2019. године у 1...

Септембарски испитни рок 2. термин - Резултати практичног дијела испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

ИНФОРМАТИКА 2 Сриједа, 18.9.2019. године Р.Б. Презиме и име Индекс AutoCAD (max 7) Matlab (max 8) Java (max 9) Java GUI (max 6) 1. Ђурић Новица 15/17 положен 0 поена (12%) није п...

ДИР2 - усмени испит септембар 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Теоријски дио испита из предмета Диференцијални и интегрални рачун 2 биће одржан у сриједу 25.9.2019. у 9 часова  (изнад Правног факултета).   Бања Лука                               Пред. наставник

K1, K2 - термин одбране елабората и рачунског дијела испита у другом септембарском року

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

Одбрана елабората вјежби из Картографије 1 и Картографије 2 (други септембарски термин) одржаће се у уторак 24.09. у 12:00 часова, у учионици К5. Рачунски испит из Картографије 1 одржаће се у уторак 24.09. у 10:30 часова.

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у другом септембарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 23.09.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 13:00 писмени дио исп...