Навигација

Новости

Урбанистичко пројектовање 2 - бодови за графичке радове и закључне оцене

Огласна плочаAрхитектураНовости и обавјештењаУрбанистичко пројектовање 2 - УП2

Бодови за графичке радове и закључне оцене на предмету Урбанистичко пројектовање 2: UP2-gen-2014_2015_2016-bodovi-i-zakljucne-ocjene.pdf Предаја графичких радова који су дати на дораду је 29.6.2016. у 10 сати у Кампусу. То је последњи термин за п...

ВиМ1_НГТЦ_консултације

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦВизуелизација и моделовање 1 - ВИМ1

Консултације из предмета НГТЦ и ВиМ1, код асс. Тепић, биће одржане у четвртак, 23.06.2016. у термину 12-14,00 часова, кабинет 7 (Кампус).

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Резултати рачунског дијела писменог испита

AрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

У прилогу се налазе резултати рачунског дијела писменог испита из Физике зграде, Грађевинске физике и Физике: APJ GPJ GеPJ За увид у радове јавити се на мејл: ajankovic@agfbl.org

Бетонске конструкције_(КИ3,БК1,БК2,БКА)_Одбрана семестралних задатака

AрхитектураГрађевинарство

Одбрана семестралних задатака из групе предмета Бетонске конструкције (КИ3,БК1,БК2,БКА)  ће се одржати у четвртак, 23.06.2016. године на локацији изнад Правног факултета, са почетком у 08:00 часова.

Бетонске конструкције_(КИ3,БК1,БК2,БКА)_Термин усменог дијела испита

AрхитектураГрађевинарство

Усмени дио испита из групе предмета Бетонске конструкције (КИ3,БК1,БК2,БКА) код проф. др Мата Уљаревића, ће се одржати у петак, 24.06.2016. године у 10:00 часова, на локацији изнад Правног факултета.

ИАН3 резултати испита

AрхитектураИсторија архитектуре и насеља 3 - ИАН3

Хусеинбашић Емина: пред. обавезе 15 + испит 11=26 - 5(Ф) није положио Николић Александра: пред. обавезе 13 + ПОЗИВА СЕ НА УСМЕНИ ИСПИТ. Термин одржавања усменог испита је петак 24.06.2016. у 11:30 на "старој локацији."

МиДK - Резултати I поправног колоквијума

Огласна плочаAрхитектураМеталне и дрвене конструкције - МДК

Резултати I поправног колоквијума из предмета Металне и дрвене конструкције одржаног 18.06.2016 (субота) се налазе у приложеном документу. Студенти који су положили оба колоквијума, позивају се на завршни испит код професора Милашиновића који ће се ...

ЕУА1,2,3,4_СПАРХ_резултати писменог дијела испита_јун_2016.

Aрхитектура

ЕУА2- Енглески у архитектури 2 57/11      Дуња Савановић        34/55 ЕУА3- Енглески у архитектури 3 57/11      Дуња Савановић        29/55 37/11      Даница Ступар          30.5/55 53/10     Краљ Милица            41/55 ЕУА4- Енглеск...

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термини полагања

AрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Писмени испит (рачунски и теоријски) из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде, заказан у уторак (21.06.) ће се полагати према следећим терминима: Грађевинска физика (почетак у 14:00 часова) Физика (почетак у 15:00 часова) Физика зграде (п...

ЗАШТИТА ГРАДИТЕЉСКОГ НАСЉЕЂА - оцјене семинарских радова

Огласна плочаAрхитектура

Zastita-g.n.-2015-16.-ocjene-seminarskog-rada.pdf Студенти којима су семинарски радови враћени на дораду, могу преузети своје радове у четвртак, 23.06.2016. уочи термина испита из Заштите г.н. у кабинету бр.6 у Кампусу, те немају права изласка на ис...

УП2-АП7 - распоред студената по групама и термини презентација пројеката за Хашане

Огласна плочаAрхитектураНовости и обавјештењаАрхитектонско пројектовање 7 - АП7Урбанистичко пројектовање 2 - УП2

Подјела студената по групама за презентацију пројеката за Хашане и термини презентовања: UP2-AP7-Raspored-prezentacija-projekata-za-Hasane_22.-jun-2016..docx