Навигација

Новости

Јавни позив за ЕРАЗМУС+ размјену студената

Јавни позив за ЕРАЗМУС+ размјену студената

Огласна плочаАктуелностиНовости и обавјештењаУНИБЛСавез Студената АГГФСтудентска мобилност

У оквиру ЕРАЗМУС+ програма – кредитна размјена – расписан је конкурс за размјену студената на сљедећим универзитетма: Универзитет Бабеш Бољај у Клуж-Напоки Политехнички институт у Бежи Универзитет у Болоњи Универзитет у Гранади Хеленски м...

ОАКМ - основе архитектонских конструкција и материјализације - Обавијест

Огласна плочаAрхитектура

Драги студенти, Подсјећамо вас да смо вам линк за google учионицу послали на мејл. Молимо вас да активирате своје студентске мејлове (које можете преузети у студентској служби) и приступите учионици и материјалу за 1. задатак који је обавезна припре...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Картографске пројекције за Октобарски испитни рок - I термин

Огласна плочаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 06.10.2020. године су: Милица Остојић, 24/16 - 5 (шест) Борис Макивић, 17/16 - 5 (шест) Душко Зелић, 07/17 - 2,5 (пет) Стефан Трнинић, 26/16 - 1,5 (пет) Резултати испита из предме...

Усмени испит код професора Секуловића - октобар I

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени дио испита из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се у петак 09.10.2020. са почетком у 9 часова. 

Усмени дио испита из предмета.МЕХАНИКА ТЛА ;ФУНДИРАЊЕ

Огласна плочаГрађевинарствоФундирање - ФУНДМеханика тла - МТ

Усмени дио испита из предмета: МЕХАНИКА ТЛА, ФУНДИРАЊЕ  одржаће се 13.10.2020.(уторак) са почетком у 9,00 часова. Испит ће се одржати у просторијама Факултета (Булевар Војводе Степе Степановића 77/3)

ФИ_ГРФ_ФЗ Термин усменог дијела испита- октобар I термин

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика одржаће се у петак, 09.10. према сљедећем распореду: СП Геодезија и СП Грађевинарство I група у 9 h, СП Архитектура и СП Грађевинарство II група у 11 h. Локација изнад Правног факултет...

Инсталације 1 - одбрана графичких радова

Огласна плочаAрхитектураИнсталације 1 - И1

Драги студенти, Термин одбране графичких радова које сте предали јуче (5.10.2020) је у четвртак у термину 9-11. На одбрану графичких радова донесите пројекте на основу којих сте радили графички рад.

Усмени испит октобар 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2Математика за геодете - МГ

Усмени испити из предмета ЛААГ, ВС, МГ биће одржани у четвртак 8.10.2020, док ће усмени испити  из предмета ДиР1 и ДиР2 бити одржани у петак 9.10.2020. Сви испити почињу у 10 сати.   Уколико неко од студената није у могућности присуствовати ис...

БКА_БК1_БК2_КИ3_Одбрана елабората_октобар 1

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Одбрана елабората из групе предмета Бетонске конструкције, за студенте који планирају приступити писменом испиту у првом термину октобарског испитног рока, одржаће се у петак, 9.10.2020. са почетком у 9:00 часова, канцеларија бр. 11. На одбрану обав...

МУА2-полагање градива из Елементарних функција

Огласна плочаAрхитектураМатематика у архитектури 2 - МУА2

Полагање Елементарних функција заказано за сутра у 10 часова се одлаже за уторак 6.10. у 12 часова, АГГФ, стара локација. Такође, због почетка наставе и помјереног октобарског испитног рока и остали термини усмених ће се испомјерати.

Распоред одржавања наставе за прву годину студија студијских програма Архитектура, Грађевинарство и Геодезија.

Распоред одржавања наставе за прву годину студија студијских програма Архитектура, Грађевинарство и Геодезија.

Огласна плочаАктуелностиНовости и обавјештењаСавез Студената АГГФУПИС 2020/2021

Драги студенти, У прилогу се налази распоред одржавања наставе за прву годину студија студијских програма Архитектура, Грађевинарство и Геодезија. Молим Вас да обратите пажњу на мјесто и термине одржавања наставе јер се разликује по студијским пр...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у октобарском року (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 06.10.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 06.10.2020. године од 16...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за октобарски рок (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 06.10.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 06.1...

ФИ_ГРФ_ФЗ Резултати писменог дијела испита- октобар I

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Резултати писменог испита из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика дати су у приложеном документу. Увид у радове: понедељак 05.10. у 11 h. 

ИГ2 и ИГ3 - резултати испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 1. Дајана Тодоровић 1/17   7, 2. Филип Јаћимовић   16/16   6, 3. Раденко Мијатовић 22/14   6, 4. Тања Ђукић  28/13   6, 5. Невена Вукојевић  2/17  8; ИГ3 1. Милош Тутњевић 3/16    7, 2. Марина Малиновић 27/15 6, 3. Јована Керић     28/15...