Навигација

Новости

Резултати усменог испита код проф Владичића

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: ДИР1: 1. Анђела Благојевић 7 2. Виолета Бајић 6 ДИР2: 1. Ратко Паровић 7 2. Јелена Мирковић 6  

Teрмин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за апсолвентски рок у марту и априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за апсолвентски рок у марту и априлски испитни рок, одржаће се у четвртак, 23.5.2019. године од 14:15.

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета Картографске пројекције, одржаног 17.5.2019. године, налазе се у прилогу: Азарић Стефан, 04/16 - 12 (седам) Лепир Миланче, 11/15- 12 (седам) Дамјановић Николина, 07/16 - 10,5 (шест) Рајић Ни...

Резултати првог колоквијума из Геоинформатике 1

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

Резултати првог колоквијума из Геоинформатике 1, одржаног 14.5.2019. године: Невена Вукојевић, 02/17 - 4,5 (десет) Дајана Тодоровић, 01/17 - 4,5 (десет) Јована Грубор, 03/17 - 3,5 (осам) Теодора Руњо, 09/17 - 3,5 (осам) Никола Пекић, 09/1...

Резултати априлског рока из ГИ1 и ГИ2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати априлског испитног рока из предмета Геоинформатика 1: Слађана Станишић, 15/16 - 7,2 (осам) Милош Аћимовић, 12/16 - 6,7 (седам) Стефан Азарић, 04/16 - 5,5 (шест) Милица Коруга, 11/16 - 4,5 (пет) Милош Тутњевић, 03/16 - 3,8 (пет) ...

Термини одржавања Припремне наставе за упис на Архитектонско-грађевинско-геодетски факултет

Термини одржавања Припремне наставе за упис на Архитектонско-грађевинско-геодетски факултет

Огласна плочаАктуелностиAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаНовости и обавјештењаСавез Студената АГГФУПИС 2019/2020

Поштовани средњошколци,  Обавјештавамо Вас да ће се припремна настава за упис на Архитектонско-грађевинско-геодетски факултет, Универзитета у Бањој Луци, одржавати радним данима у периоду од понедељка 17.06.2019. закључно са уторком 25.06.2019. годи...

Информатика за геодете 2 - Резултати II (поправног) практичног колоквијума

Огласна плочаГеодезијаИнформатика за геодете 2 - ИФГ2

Други (поправни) практични колоквијум из наставног предмета Информатика за геодете 2 одржан 10.5.2019. године положили су студенти наведени у табели испод. Р.Б. Презиме и име Индекс % Поени (макс. 8) 1. ...

ИГ1 и ИГ2 - резултати рачунског и термин усменог испита (априлски рок)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2

ИГ2: Нико није положио. Погрешно изравнање!!! Колега Младен Ратковић био најближи пролазној оцјени. ИГ1: Теоријски дио испита 13. маја (понедјељак) са почетком у 09:00 часова.

Информатика за геодете 2 - Термин одржавања II поправног практичног колоквијума

Огласна плочаГеодезијаИнформатика за геодете 2 - ИФГ2

Други поправни практични колоквијум из наставног предмета Информатика за геодете 2 одржаће се у петак, 10. маја 2019. године у 14:15 часова у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала).

Дир 2, Април 19

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: 1. Наташа Јоргић 75 2. Огњен Супић 75 3. Зорица Станишљевић 70 4. Павле Тадић 60 5. Борис Макивић 55 6. Оливер Цвијановић 55 7. Милица Остојић 55 8. Александра Ерић 50 9. Михајло Ђалић 50 10. Деј...

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из Рачуна изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у понедељак (06.05) са почетком у 9 часова.