Навигација

Новости

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин консултација

AрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Консултације из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде у вези рачунског дијела писменог испита ће се одржати у понедељак (29.08.) у 14:00 часова. Локација: АГГФ (изнад Права), канцеларија бр. 5.

Коначна евиденција из предмета Картографија 1, Картографија 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Коначна евиденција из предмета Картографија 1, налази се у прилогу. Коначна евиденција из предмета Картографија 2, налази се у прилогу. Коначна евиденција из предмета Картографске пројекције, налази се у прилогу.

Резултати теоријског дијела испита из предмета Картографија 1, Картографија 2 и Картографске пројекције одржаних 26.08.2016. године

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1 одржаног 26.08.2016. године, положила је: Наташа Берић, бр. индекса 46/12, 28 бодова; Ивана Кукавица, бр. индекса 10/14, 31 бод; Теоријски дио испита из предмета Картографија 2 одржаног 26.08.201...

Писмени дио ЛА, МЗГ

Геодезија

Писмени дио из Линеарне алгебре и аналитичке геометрије, Математике за Геодете  ће се одржати у понедељак (29.08) у 9.00h у Кампусу (К4).

Дигитално моделовање слика, Дигитална фотограметрија - Термин полагања испита

ГеодезијаДигитална фотограметрија - ДФДигитално моделовање слика - ДМС

Термин полагања испита из предмета Дигитална фотограметрија и Дигитално моделовање слика је у ПЕТАК, 26.08.2016. године у 9 часова у К4.

Термин одбране Елабората вјежби из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИС

Термин одбране Елабората вјежби из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података је 30.08.2016. године од 10 часова.

Термин одбране елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Мултимедијална картографија

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Термин одбране елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Мултимедијална картографија је 25.08.2016. од 12 часова.

Фотограметрија и даљинска детекција 1 и 2, Дигитална фотограметрија, Дигитално моделовање слика - термин предаје и одбране елабората и семинарског рада

ГеодезијаФотограметрија и даљинска детекција 1 - ФДД1Фотограметрија и даљинска детекција 2 - ФДД2Дигитална фотограметрија - ДФДигитално моделовање слика - ДМС

Термин предаје елабората и семинарског рада из предмета Фотограметрија и даљинска детекција 1 и 2, Дигитално моделовање слика и Дигитална фотограметрија је у СРИЈЕДУ, 24.08.2016. године у 9 часова у К6 а одбрана истог дана у 12 часова у К5.

ИГ2 и ИГ3 - резултати теоријског испита

Огласна плочаГеодезија

ИНЖЕЊЕРСКА ГЕОДЕЗИЈА 2: Бранка Вагурић   7 (седам) Драгана Маврак   5 (пет) Милана Чичић 5 (пет) Стефан Миодраговић   6 (шест) Дејан Рончевић   7 (седам) Јелена Ђакић   5 (пет) Татјана Гузијан   5 (пет) Биљана Куриџа   5 (пет) ...

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформациони системи - ГИСГУ2

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података је 13.07.2016. године од 14:30.