Навигација

Новости

ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2: Радујко Алекса   30/50 Вуковић Миленка  30/50 Вучић Мирослав   30/50 Живковић Александар   30/50 Миличевић Вања   30/50 Кецман Стефан   30/50 Вучић Дајана   30/50 Малићевић Биљана   30/50 Грачанин Љиљана   00/50 Радан...

Резултати завршног испита - окт 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦ

Позива се на усмени: 1. Бајић Виолета        41 бод  (укупно) Остали студенти нису положили писмени дио испита. Усмени: Петак 6.10. у 11 часова, Шумарски факултет, сала 3  

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин усменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде ће се одржати у петак (06.10.) према следећим терминима: - 11:00 (Грађевинска физика) - 12:00 (Физика) - 13:00, 14:00 (Физика зграде) 

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Рачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Геодетска метрологија - ГМРачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се петак (06. октобра) са почетком у 09.00 часова.

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Резултати писменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

У прилогу се налазе резултати писменог испита из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде. За увид у радове јавити се на мејл: aleksandar.jankovic@aggf.unibl.org  

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података је 5.10.2017. године од 10:00.

Термин одбране елабората из предмета:

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Термин одбране елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата, Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Геоинформациони системи је 3.10.2017. године од 10:00.

Термин теоријског дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ВГП, ГИСуХП

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2ГИС у хидротехничкој пракси (х) - ГИС(х)Визуелизација геопросторних података / МА

Термин теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси је 3.10.2017. године од 8:00.