Навигација

Новости

АП10/АУП2_СТУДИО ЖЕЉА_ФИНАЛНА предаја

Огласна плочаAрхитектураАрхитектонско пројектовање 10 - АП10Архитектура унутрашњих простора 2 - АУП2

Драги студенти, Подсјећамо да завршен графички рад, са свим дорадама мора бити окачен на ДРАЈВ до ПЕТКА 22.2.2019. у 12:00 без кашњења. Оцјене ћемо објавити у току дана.   Поздрав!

ЈАН-ФЕБ 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Рачунари у архитектури 3 - РУА3Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у јануарско-фебруарском испитном року (2. термин) из предмета: Информатика 1, Информатика 2 и Информатика за геодете 1 дати су у прилогу. Испит из наставних предмета Рачунари у архитектури 1 и 2 положила је Александра Млађеновић (бр...

МДК - II Jануарски рок, резултати писменог испита, Термин завршног испита за МДК и КИ2

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоМеталне и дрвене конструкције - МДК

1.  Руњајић Ана-Марија  51% (У) 1.  Тешановић Милан 51% (У) У - студенти који су условно положили имају право изласка само на један термин завршног испита, односно са првим доласком проф Милашиновића - БЕЗ ИЗУЗЕТАКА!!!! Завршни испит ће се одр...

АП3 - резултати испита (прелиминарно)

Огласна плочаAрхитектураАрхитектонско пројектовање 3 - АП3

Драги студенти, Резултате испита можете видјети овдје: https://drive.google.com/open?id=1S-9D7kgh47sEOds1CfGSd3EggReKpqRR Прва колона односи се на активност и појединачне вјежбе које смо радили на часу. Вјежбе, због наглашенијег фокуса на глав...

ВИМ1_резултати испит јануар II

Огласна плочаAрхитектураВизуелизација и моделовање 1 - ВИМ1

Резултати испита из предмета Визуелизација и моделовање 1 од 14.02.2019. године: 37/16 Зебић Нина - позива се на усмени 39/17 Тошиновић Јелена  - позива се на усмени 40/17 Манојловић Адријана - није задовољила 42/17 Тодоровић Весна - шест (6) ...

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3_Јан2

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Геодетска метрологија - ГМ

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се у уторак 26.02.2019. са почетком у 8:00 часова

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3_Јан2

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у понедељак 25.02.2019. са почетком у 8:00 часова

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1: Вук Радујковић, 37/14 - 5/10 бодова (шест). Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2: Нина Шева, 06/15 - 2,6/5 бодова (шест) - 2. колоквијум, Нина Ву...