Навигација

Новости

ДИР2, Окт 1, Геодезија

Огласна плочаГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: 1. Милош Благојевић   82 2. Јована Керић   70 3. Николина Тутњевић  65 4. Мирјана Кукотовић   65 5. Марина Малиновић   65 6. Јована Јовић  60 7. Славиша Тубак   55 8. Јелена Јотић   50 9. Милорад Чи...

Математика за Геодете, Окт 1

Огласна плочаГеодезијаМатематика за геодете - МГ

Студенти који су положили: 1. Саша Стојаковић   55 2. Бранко Салатић   50 3. Катарина Кременовић  50 4. Стефан Војводић   50   Усмени испит ће бити одржан 09.10.2017. са почетком у 17.00 часова и 13.10. у 12.30h на ПМФ-у.

ЛААГ, ОКТ 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Гордана Гогић   80 2. Бошко Крупљанин   50 3. Јована Милашиновић   50 4. Николина Кукић   50 5. Јована Радешић   50 6. Александар Настић 50   Радови се могу погледати у понедјељак 09.10.2017 у 10.00...

ИГ2, ИГ3 и ПНИГ - термин усменог испита (октобарски рок) и индекси

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени испит из предмета ИГ2 и ИГ3 биће одржан 09. октобра са почетком у 14:00 часова. У истом термину биће уписане оцјене за студенте који су раније положили ове испите, као и потписивање евиденција присуства (у индексима).

ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2: Радујко Алекса   30/50 Вуковић Миленка  30/50 Вучић Мирослав   30/50 Живковић Александар   30/50 Миличевић Вања   30/50 Кецман Стефан   30/50 Вучић Дајана   30/50 Малићевић Биљана   30/50 Грачанин Љиљана   00/50 Радан...

Резултати завршног испита - окт 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦ

Позива се на усмени: 1. Бајић Виолета        41 бод  (укупно) Остали студенти нису положили писмени дио испита. Усмени: Петак 6.10. у 11 часова, Шумарски факултет, сала 3  

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин усменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде ће се одржати у петак (06.10.) према следећим терминима: - 11:00 (Грађевинска физика) - 12:00 (Физика) - 13:00, 14:00 (Физика зграде) 

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Рачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Геодетска метрологија - ГМРачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се петак (06. октобра) са почетком у 09.00 часова.