Навигација

Новости

Геодезија у градитељству

Огласна плоча

Резултати писменог дијела испита одржаног 10.09 2015. године су: 1. Михајло Вуковић  49/11    42 бода, 2. Дејан Зеленковић  65/11  45 бодова, 3. Јасна Јокић  08/12   45 бодова, 4. Габријела Сигисмунди  14/11   55 бодова и 5. Алекса Јошић...

КИ1 - резултати поправног колоквијума

ГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 1 - КИ1

Поправни колоквијум из Конструктерског инжењерства 1, одржан 17.9., положили су: Момир Станковић 21/13             90% (2. кол.) Борис Шарић 05/13                      70% Александар Крајноовић 24/13   51% Славиша Шобота 44/10              ...

Конкурс за упис студената у прву годину првог циклуса студија у академској 2015/2016. години на јавним високошколским установама у трећем уписном року

Новости и обавјештењаУПИС 2015/16

На основу члана 5. и 6. Закона о високом образовању (“Службени гласник Републике Српске”, број: 73/10, 104/11, 84/12 и 108/13) и Одлуке Владе Републике Српске, број: 04/1-012-2-894/15 од 06.05.2015. године, о броју студената који се уписују у п...

Теорија и статика конструкција - резултати поправног колоквијума

ГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Поправни колоквијум из теорије и статике коснтрукција, одржан 17.9, положили су ТК1 ... ТК2 ... СК1   Студент % Драган Видовић 51 Јелена Чупељић 60 Миливој Турањанин 75 Марко Торбица 51 Саво Павлов...

УП 1 - резултати испита одржаног 16.9.2015. године

Новости и обавјештењаУрбанистичко пројектовање 1 - УП1

Оцене добијене на испиту одржаном 16.9.2015: 1. Попадић Никола   6 2. Ђурђевић Вања    8 3. Дујаковић Огњен 9 4. Радмановић Маја 10 Закључне оцене и збир бодова биће накнадно објављени.

Механика тла и фундирање - термини усменог дијела испита

ГрађевинарствоМеханика тла - МТФун

Усмени дио из предмета Механика тла и фундирање ће се одржати у следећим терминима: Први термин: сриједа, 23.09.2015.год. и то: -механика тла у 9h, сала 2 АГГФ-а -фундирање у 12h, сала 2 АГГФ-а, Други термин: сриједа, 07.10.2015.год. и то: ...

Диф 2, Сеп 2, Група А

Грађевинарство

Студенти који су положили: 1. Ђорђе Радуловић   50 2. Дајана Кривокућа   50   Усмени испит ће се одржати у уторак у 14.00. Радови се могу погледати у петак у 10.00 h.