Навигација

Новости

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термини усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1 - 28.02. (сриједа) у 13:30, ИГ2 и ИГ3 - четвртак, петак или субота (тачан термин и сатница ће бити познати по објављивању распореда наставе).

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1  - нико није положио ИГ2 (макс 50 бодова, за пролаз 26) Јовановић Драгана 0 Лазић Дајана 0 Маркочевић  Кристина 0 Милотић  Милена 0 Миторвић Небојша 0 ...

ООГР и УПУГ - резултати испита

Огласна плочаГеодезијаУправљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

ООГР 1.  Vanja Miličević           10 2. Borislava Stojnić         10 3. Miroslav Vujasinović     9 4. Vesna Gajić                  7 5. Nataša Gajić                 7 6. Danilo Krstović              7 7. Slavenko Jović            ...

Усмени дио испита из предмета РИ1, РИ2, РИ3, ГП3 и ГМ

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Рачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Геодетска метрологија - ГМРачун изравнања 2 - РИ2

Усемни дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3 одржаће се у петак (23.02) са почетком у 14:00 часова, а усемни дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се у петак (23.02) са почет...

Одбрана елабората из предмета К1, К2, КП, СиУПК, ММК, ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП и рачунски дио из К1 и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МАМултимедијална картографија / МА

Рачунски дио испита из предмета Картогарафија 1 и Картографске пројекције је 23.02.2018. године од 09:00. Одбрана елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата од 10:00.  О...

Усмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи одржаће се 22.02.2018. године од 10:00.  Усмени дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података је од 16:00.

Термин усменог и резултати писменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Резултати писменог испита: Физика: 18/16 Перановић Филип       7.5/15.0 ____________________________________ Грађевинска физика: ____________________________________ 34/15 Кукић Николина        3.0/35.0 Физика зграде: 07/14 Шупи...