Навигација

Новости

УП1_резултати испита_априлски рок 2018-19

Огласна плочаAрхитектураУрбанистичко пројектовање 1 - УП1

Резултати испита из Урбанистичког пројектовања 1 одржаног у априлском року 2018/19. Анђела Стојичић: 6/7 Сандра Шућур: 8 Андреј Радошевић: 7 Андреа Костић: 7/8 Зорана Марјановић: 9  

Информатика за геодете 2 - Термин одржавања II поправног практичног колоквијума

Огласна плочаГеодезијаИнформатика за геодете 2 - ИФГ2

Други поправни практични колоквијум из наставног предмета Информатика за геодете 2 одржаће се у петак, 10. маја 2019. године у 14:15 часова у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала).

СК1, СК2, ТК1, ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита из статика конструкција положили су: СК1: Срђан Гојковић  У (2.кол.) Николина кременовић  75% СК2: ... Завршни дио испита ће се одржати  13.5. (понедељак) са почетком у 9:00 у кампусу.

ТМ2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоТехничка механика 2 - ТМ2

Писмени дио испита из Техничке механике 2 положили су: Стефан Нежић  2.6 / 3 Драгана Боснић  2.2 / 3 Горан Васић  2.1 / 3 Драгица Томић  1.4 / 3 Стефан Чивчић 0.75 / 1  (1.кол.) Завршни дио испита ће се одржати у седмици od 13.-17.5. ...

Дир 2, Април 19

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: 1. Наташа Јоргић 75 2. Огњен Супић 75 3. Зорица Станишљевић 70 4. Павле Тадић 60 5. Борис Макивић 55 6. Оливер Цвијановић 55 7. Милица Остојић 55 8. Александра Ерић 50 9. Михајло Ђалић 50 10. Деј...

МКЕ - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоМетод коначних елемената - МКЕ

Писмени испит из предмета Метод коначних елемената, одржан 24.4, положили су: Милан Крнета (51%) и Лазар Золак (први кол. 60%). Теоријски дио испита ће се одржати након празника, тачан термин ће бити накнадно објављен.

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из Рачуна изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у понедељак (06.05) са почетком у 9 часова.