Навигација

Новости

Teрмин додатног писменог рока за октобарски рок из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Додатни писмени рок за октобарски рок из предмета ГИ1, ГИ2, КП и ВГП за студенте којима је остао један од поменутих испита за услов, одржаће се 23.10.2018. године од 9:30.

Usmeni ispit kod prof. Dragoljuba Sekulovica

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПКМултимедијална картографија / МА

Usmeni ispit iz predmeta: Kartografija 1, Kartografija 2, Kartografske projekcije i Sastavljanje i reprodukcija planova i karata biće odrzani u ponedeljak, 22.10. od 13:30. Usmeni ispit iz Multimedijalne kartografije biće odrzan u ponedeljak, 22.10....

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 9.10.2018. године су: Нина Шева, бр. индекса 06/15 - 24 (7) Слађана Лончина, бр. индекса 20/13 - 23 (7) Ивана Кукавица, бр. индекса 10/14 - 15 (5) Ђоле Лутовац,...

Термини испита из предмета ГИ1, ГИ2, ВГП, КП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термини писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси су 9.10.2018. године, са почетком у: Геоинформатика 1 - 15:00 Геоинформат...

Одбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, КП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термини одбране елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформаициони системи, Картографске пројекције, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси су 9.10.2018. године, са почетком у: Геоинформатика 1 ...

Термини испита из предмета ГИ1, ГИ2, ВГП, КП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термини писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси су 24.9.2018. године, са почетком у: Геоинформатика 1 - 15:00 Геоинформат...

Одбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, КП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термини одбране елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформаициони системи, Картографске пројекције, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси су 24.9.2018. године, са почетком у: Геоинформатика 1 ...

Писмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Термин писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције је 10.9.2018. године од 15 часова.

Термини одбране елабората из предмета КП, ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, ГИСХП

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси и Картографске пројекције је 10.9.2018. године од 8:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформациони системи је 10.9.20...

Резултати рачунксог дијела испита из Картографских пројекција

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 5.7.2018. године: Николина Вукосав, 04/15 - 20 (6) Дара Сопренић, 17/15 - 20 (6) Саша Стојаковић, 12/15 - 20 (6) Нина Шева, 06/15 - 7 (5)

Промјена термина рачунских и писмених дијелова испита из ГИ1, ГИ2, КП и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Писмени и рачунски дијелови испита за други јунско-јулски термин, одржаће се према следећем распореду: 4.7. - Визуелизација геопросторних података (16 - ) 4.7. - Геоинформатика 1 (9 - 10) 4.7. - Геоинформатика 2 (9 - 10) 5.7. - Картографске проје...

Термини писмених и рачунских дијелова испита за други јулски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Писмени и рачунски дијелови испита за други јунско-јулски термин, одржаће се према следећем распореду: 4.7. - Визуелизација геопросторних података (16 - ) 4.7. - Геоинформатика 1 (8 - 9) 4.7. - Геоинформатика 2 (8 - 9) 4.7. - Картографске пројекц...

Термини одбрана елабората у другом јулском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората, одржаће се у следећим терминима за други јулски рок: 4.7. - Геоинформатика 1 (11-12) 4.7. - Геоинформатика 2 (12-13) 4.7. - Геоинформациони системи (13-15:30) 4.7. - Састављање и умножавање планова и карата (15:30 - 16)  4.7. ...

Термини писмених дијелова испита

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Писмени и рачунски дијелови испита за први јунско-јулски термин, одржаће се према следећем распореду: 11.6. - Визуелизација геопросторних података (16 - ) 14.6. - Геоинформатика 1 (11 - 12) 14.6. - Геоинформатика 2 (11 - 12) 14.6. - Картогр...

Термини одбрана елабората

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората, одржаће се у следећим терминима за први јунско-јулски рок: 11.6. - Геоинформатика 1 (9-11) 11.6. - Геоинформатика 2 (11-11:30) 11.6. - Геоинформациони системи (12-15:30) 11.6. - Састављање и умножавање планова и карата (1...

Tермин теоријског дијела испита из предмета К1, К2, КП, СиУПК и ММК

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПМултимедијална картографија / МА

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата је 28.02.2018. године од 14:15, а Мултимедијална картографија 27.02.2018. године од 17:15.  

Одбрана елабората из предмета К1, К2, КП, СиУПК, ММК, ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП и рачунски дио из К1 и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МАМултимедијална картографија / МА

Рачунски дио испита из предмета Картогарафија 1 и Картографске пројекције је 23.02.2018. године од 09:00. Одбрана елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата од 10:00.  О...

Упис оцјена из предмета К1, К2, КП и СиУПК

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Упис оцјена из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата је 10.2.2018. године од 9:30.