Навигација

Новости

ДИР 2, Сеп 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: 1. Саво Милошевић 72 2. Стефан Азарић 70 3. Николина Рајић 70 4. Радомир Грујић 70 5. Јована Ђурђевић 67 6. Јована Грубор 63 7.  Николина Душанић 60 8. Милица Боснић 60 9. Драгана Боснић 60 10.  ...

Термини испита из предмета ГИ1, ГИ2, ВГП, КП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термини писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси су 24.9.2018. године, са почетком у: Геоинформатика 1 - 15:00 Геоинформат...

Одбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, КП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термини одбране елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформаициони системи, Картографске пројекције, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси су 24.9.2018. године, са почетком у: Геоинформатика 1 ...

Усмени испит из Физике зграде, Физике и Грађевинске физике други рок

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из Физике зграде, Физике и Грађевинске физике одржаће се према сљедећем распореду: сриједа 26.9.2018. 10-11 h Физика зграде 11-12 h Грађевинска физика 12-13 h Физика петак 28.9.2018 8-9.30 h Грађевинска физика 9.3...

Резултати писмених испита из Физике

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Резултати псимених испита у другом септембарском року налазе се у прилогу. Радови се могу погледати у сриједу 26.9. у термину  усменог испита.

НГТЦ-резултати завршног испита септ 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦ

Писмени дио : 1. ЈОКАНОВИЋ САЊА         22 обавезан усмени 2. МИТРИЋ МИЛОРАД        22  обавезан усмени 3. МЕДИЋ НАДА                  13   УСМЕНИ: ПОН. 24.09. у 12 часова