Навигација

Новости

ФИ_ГРФ_ФЗ Термин усменог дијела испита- октобар I термин

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика одржаће се у петак, 09.10. према сљедећем распореду: СП Геодезија и СП Грађевинарство I група у 9 h, СП Архитектура и СП Грађевинарство II група у 11 h. Локација изнад Правног факултет...

Усмени испит октобар 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2Математика за геодете - МГ

Усмени испити из предмета ЛААГ, ВС, МГ биће одржани у четвртак 8.10.2020, док ће усмени испити  из предмета ДиР1 и ДиР2 бити одржани у петак 9.10.2020. Сви испити почињу у 10 сати.   Уколико неко од студената није у могућности присуствовати ис...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у октобарском року (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 06.10.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 06.10.2020. године од 16...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за октобарски рок (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 06.10.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 06.1...

ФИ_ГРФ_ФЗ Резултати писменог дијела испита- октобар I

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Резултати писменог испита из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика дати су у приложеном документу. Увид у радове: понедељак 05.10. у 11 h. 

ИГ2 и ИГ3 - резултати испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 1. Дајана Тодоровић 1/17   7, 2. Филип Јаћимовић   16/16   6, 3. Раденко Мијатовић 22/14   6, 4. Тања Ђукић  28/13   6, 5. Невена Вукојевић  2/17  8; ИГ3 1. Милош Тутњевић 3/16    7, 2. Марина Малиновић 27/15 6, 3. Јована Керић     28/15...

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (први октобарски термин) одржаће се у уторак 06.10. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у четвртак 08.10. у 17 часова, у учионици К3.

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита и термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1: Кравић Бојан - није положио ИГ3: Нико није положио. Усмени испити ће бити одржани 30.09.2020. (сриједа) са почетком у 10:00 часова.

ИГ2 и ИГ3 - резултати теоријског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 1. Љубиша Стојић   6, 2. Јована Грубор 3/17   7, 3. Гордана Гогић 2/16   6, 4. Тања Ђукић   28/13  5, 5. Слађана Лончина  20/13   6, 6. Раденко Мијатовић 22/14   5, 7. Теодора Руњо   9/17   6, 8. Невена Вукојевић   2/17   5, ИГ3 1. Мило...

СЕП 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаИнформатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у септембарском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 2, Информатика за геодете 1 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у четвртак, 24.9.2020. године у 11.30 часова у Универзитетско...

Усмени испит код професора Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски дио испита из предмета Kaртографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, и Састављање и умножавање планова и карата одржаће се у петак 25.09.2020. године од 9 часова.

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП за Септембарски рок - I термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за Септембарски рок - I термин, помјера се за 29.09.2020. године од 11:00.

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за Септембарски испитни рок - II термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 21.09.2020. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 5,5 (шест) Стефан Бабић, 13/16 - 5 (шест) Милица Остојић, 24/16 - 4,3 (пет) Борис Макивић, 17/16 - 3,7 (пет) Резултати испита из пред...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за септембарски рок (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 21.9.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 21.9....

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у септембарском року (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 21.9.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 21.9.2020. године од 16 ч...