Навигација

Новости

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 и ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МА

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА:

  • КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3

-  11.07.2019. ГОД. У 17 ЧАСОВА, САЛА K4 И

  • ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ

-  11.07.2019. ГОД. У 17 ЧАСОВА, САЛА K4.

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ I КОМАСАЦИЈА

Огласна плочаГеодезијаКомасација - КОМУређење земљишне територије - УЗТ

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: 

  1. УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ

- 11.07.2019., У 9 ЧАСОВА, САЛА К4  И 

  1. КОМАСАЦИЈА  

- 11.07.2019., У 11 ЧАСОВА, САЛА К4. 

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 12.07.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Дир 1, јун 1 19

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Студенти који су положили: 1. Жељана Радић 65 2. Адријана Тошић 60 3. Дијана Рачић 50 4. Александар Кењић 50 Усмени испит ће се одржати у петак 05.07. у 17h изнад Правног факултета. Рад се може погледати сваким даном 01-05.07(као и ко...

ЛААГ, Јун1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Никола Кљештан 60 2. Давид Шарић 50 3. Хелена Петровић 50 4. Николина Кострешевић 50 Усмени испит ће се одржати у петак 05.07. у 17h изнад Правног факултета. Рад се може погледати сваким даном 01-05.07(ка...

Трећи термин одбране семинарских радова

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

Одбрана семинарских радова из наставних предмета: Рачунари у архитектури 1 и 2, Информатика 1 и 2 и Информатика за геодете 1 и 2 одржаће се у петак, 5.7.2019. године у 17.00 часова у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала). Студенти кој...

Резултати рачунског дијела испита из Картографских пројекција

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Картографске пројекције, одржан 25.06.2019. године су: Мирјана Кокотовић, 06/16 - 12 (седам), 2. колоквијум Милош Аћимовић, 12/16 - 22 (шест) Милош Тутњевић, 03/16 - 22 (шест) Николина Тутњевић, 18/15 - 22 (шест...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржан 25.06.2019. године су: Милица Коруга, 11/16 - 6,5 (седам) Никола Пекић, 09/16 - 3,2 (седам), 2. колоквијум Милош Тутњевић, 03/16 - 6,2 (седам) Исидора Кнежевић, 05/16 - 5 (шест) Николи...

ООГР и УПУГ - резултати испита (јун)

Огласна плочаГеодезијаУправљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

Iz OOGR: 1. Marina Malinović      9 2. Branko Salatić         8 3. Slađana Lončina      5 4. Tanja Đukić              5   Iz UPG 1. Milica Peulić            9 2.Miljana Đurić            9 3. Saša Stojaković      9 4. Goran...