Навигација

Новости

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и рачунски дио испита из предмета КП у октобарском (додатном) року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Oдбрана елабората из предмета: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси,Картографске пројекције и рачунски дио испита из предмета  Картографске пројекције  у октобарс...

ЛААГ, ОКТ 2019

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Андреј Јањанин 70 2. Ђурђица Стојановић 55 3. Јелена Колорогић 55 За увид у радове јавити се на mail асистента. Термин усменог испита ће бити одређен накнадно.

K1 - резултати рачунског дијела испита OKT1

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1, одржаног 07.10.2019., су: Адријана Тошић 12 бодова, Јована Радешић 12 бодова,  Дарко Ђурђевић 22 бода, Јована Грубор 8 бодова.   Увид у радове је у петак, 11.10., од 10 часова.

Усмени испит из Физике у трећем септембарском року

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из физике у трећем септембарском року одржаће се у петак 11.10.2019. према сљедећем распореду: 9-10.30 h Грађевина и Геодезија 10.30-11.30 h Архитектура Упис оцјена у индекс и потписивање индекса одржаће се са почетком у 12 h у ка...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у октобарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 08.10.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 16:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 15:00 писмени дио исп...

Резултати усменог испита код проф. Владичића

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

ДИР1 Студенти који су положили: 1. Александар Кнежевић 7 2. Драшко Милетић 6 3. Наташа Радмиловић 8 4. Стефан Трнинић 6 5. Николина Кострешевић 7 6. Жељана Радић 7 ЛААГ : 1. Ивана Кречар 6 2. Хелена Петровић 7 3. Анђела...

Резултати - Физика

Огласна плочаГеодезијаФизика - ФИ

Писмени испит из Физике положили су: Радосавац Рамајана (72 %), Лукић Сара (57%), Рамић Дијана (54%), Јовић Јована (54%) и Ченгић Аријан (50%). Радове можете погледати 10. 10. 2019. у 8 часова у кабинету А2-25 на Машинском факултету.

ОКТ - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Рачунари у грађевинарству 2 - РГ2

Резултати испита у октобарском испитном року из предмета: Рачунари у архитектури 1, Рачунари у архитектури 2, Информатика 1, Информатика 2, Информатика за геодете 2 и Рачунари у грађевинарству 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у ут...

РУА1, ИНФ1, ИФГ1 - Обавјештење за бруцоше

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Информатика 1 - ИНФ1Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Обавјештавају се студенти прве године основних академских студија да ће се вјежбе из наставних предмета Рачунари у архитектури 1, Информатика 1 и Информатика за геодете 1 одржавати у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала) на адреси Универ...

Промјена термина практичног дијела испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Рачунари у грађевинарству 2 - РГ2

Обавјештавају се студенти који су пријавили испите из наставних предмета: Рачунари у архитектури 1, 2 и 3, Информатика за геодете 1 и 2, Информатика 1 и 2 и Рачунари у грађевинарству 1 и 2 у октобарском испитном року да ће се практични дио испита за св...