Навигација

Новости

ИГ1, ИГ3, КН1, ГУИН, УПУГ и ООГР – присуство настави

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1Инжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 3 - ИГ3Управљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

Обавјештавају се студенти који су претходних академских година одслушали предмете ИГ1, ИГ3, УПУГ (Управљање пројектима у геодезији), ООГР и КН1, а до сада их нису положили, да су према Правила студирања на I и II циклусу студија обавезни обновити прис...

AГ- Враћање блокова, потпис индекса и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураАрхитектонска графика - АГ

Драги студенти 2. и 3. године, Враћање блокова, потпис индекса и упис оцјена из предмета Архитектонска графика су планирани у уторак, 3.11. у термину 10:00-11:00 на локацији у Степе Степановића 77/3. Из кабинета за АГ.   

ПУТ - предавања 2020/2021, ВАЖНО!

Огласна плочаГрађевинарствоПутеви - ПУТ

Студенти који слушају предмет Путеви у школској 2020/2021 години треба да се јаве предметном асистенту Драгани Зељић на мејл: dragana.zeljic@aggf.unibl.org Предавања из предмета ће бити организована online помоћу апликација google classroom и google...

ПИНФ - предавања 2020/2021, ВАЖНО!

Огласна плочаГрађевинарствоПланирање инфраструктуре - ПИНФ

Студенти који слушају предмет Планирање инфраструктуре у школској 2020/2021 години треба да се јаве предметном асистенту Драгани Зељић на мејл: dragana.zeljic@aggf.unibl.org Предавања из предмета ће бити организована online помоћу апликација google ...

Резултати усменог испита - ДИР2, октобар 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Теоријски дио испита положили су: 1. 04/18 Шкорић Давид  34 2.  Радмиловић Наташа 24 3. 05/18 Јањанин Андреј 24 Увид у радове и упис оцјена је у петак 30.10.  у 11:30 у кабинету број. Бања  Лука              29.11.2020.

Резултати усменог испита - ДИР1, октобар 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Теоријски дио испита  одржан 29.10.2020.положили су: 1. 15/18 Лаловић Јелена 28/40 2. 15/17 Ђурић Новица 25/40 3. 5/18 Радосавац Рамајана  23/40 4. 11/19 Голубовић Бобан  21/40 5. Колорогић Јелена 20/40 Увид у радове и упис оцјена је ...

СК1, СК2 - резултати завршног дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Завршни дио испита из статика конструкција положили су, са коначном оцјеном: СК1: Сара Шкребић  6 Стефан Нежић  6 Наташа Јоргић  6 СК2: Николина Стојчић  6 Саво Малешевић  6

ОКТОБАР 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у октобарском испитном року, 2. термин из предмета: Рачунари у архитектури 1, Рачунари у архитектури 2, Информатика 1, Информатика 2, Информатика за геодете 1 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена...

Усмени дио испита из предмета:БКА,БК1;БК2;КИ3

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Усмени дио испита из премета: БКА;БК1;БК2;КИ3, одржаће се према раније објављеном термину у петак (30.10.2020.) са почетком у 11 часова. До промјене(сатница) дошло је из разлога преклапања сатница заказаних испита.