Navigacija

Novosti

Odbrana elaborata iz predmeta GI1, GI2, GIS, SiUPK i KP za septembarski rok (II termin)

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISKartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Odbrana elaborata iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi, održaće se 21.9.2020. godine od 10:30-12h.  Odbrana elaborata iz predmeta Kartografske projekcije i Sastavljanje i umnožavanje planova i karata, održaće se 21.9....

Termin pismenog dijela ispita iz predmeta GI1, GI2, KP, GIS,VGP i GISHP u septembarskom roku (II termin)

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISKartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Teorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2, održaće se 21.9.2020. godine od 9 časova. Teorijski dio ispita iz predmeta Vizuelizacija geoprostornih podataka i GIS u hidrotehničkoj praksi, održaće se 21.9.2020. godine od 16 č...

Rezultati pismenog dijela ispita i odbrana elaborata iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Kartografske projekcije i Vizuelizacija geoprostornih podataka

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Kartografske projekcije - KPVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Rezultati odbrane elaborata iz predmeta Geoinformatika 1 su: Milica Ostojić, 24/16 - 18 bodova Iva Matošević, 20/16 - 16 bodova Stefan Trninić, 26/16 - 15,5 bodova Gordana Gogić, 02/16 - 15 bodova Duško Zelić, 07/17 - 15 bodova Nikola Z...

Termin pismenog dijela ispita iz predmeta GI1, GI2, KP, GIS,VGP i GISHP u septembarskom roku (I termin)

Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISKartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Teorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2, održaće se 08.9.2020. godine od 9 časova. Teorijski dio ispita iz predmeta Vizuelizacija geoprostornih podataka i GIS u hidrotehničkoj praksi, održaće se 08.9.2020. godine od 16 č...

Termin pismenog dijela ispita iz predmeta GI1, GI2, KP, GIS i VGP u avgustovskom roku

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Kartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Teorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2, održaće se 24.8.2020. godine od 9 časova (Sala K3). Teorijski dio ispita iz predmeta Vizuelizacija geoprostornih podataka i GIS u hidrotehničkoj praksi, održaće se 24.8.2020. godi...

Odbrana elaborata iz predmeta GI1, GI2, GIS, SiUPK i KP za avgustovski rok

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISKartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Odbrana elaborata iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi, održaće se 24.8.2020. godine od 10:30-12.  Odbrana elaborata iz predmeta Kartografske projekcije i Sastavljanje i umnožavanje planova i karata, održaće se 24.8.2...

Rezultati pismenog dijela ispita i odbrana elaborata iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2 i Vizuelizacija geoprostornih podataka

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Vizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Rezultati teorijskog dijela ispita iz predmeta Geoinformatika 1 su: Miloš Tutnjević - 03/16 - 5 (šest) Vesna Gajić, 16/11 - 5 (šest) Nikolina Tutnjević - 18/15 - 0 (pet) Rezultati teorijskog dijela ispita iz predmeta Geoinformatika 2 su: ...

Termin pismenog dijela ispita iz predmeta GI1, GI2, KP, GIS i VGP u drugom julskom roku

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Kartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Teorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2, održaće se 20.7.2020. godine od 9 časova (Sala K3). Teorijski dio ispita iz predmeta Vizuelizacija geoprostornih podataka i GIS u hidrotehničkoj praksi, održaće se 20.7.2020. godi...

Termin pismenog dijela ispita iz predmeta GI1, GI2, KP, GIS i VGP

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Kartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Teorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2, održaće se 2.7.2020. godine od 11 časova (Sala K3). Teorijski dio ispita iz predmeta Vizuelizacija geoprostornih podataka i GIS u hidrotehničkoj praksi, održaće se 2.7.2020. godin...

Termin pismenog dijela ispita iz predmeta GI1, GI2, KP, GIS i VGP

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Kartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Teorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2, održaće se 2.7.2020. godine od 9 časova (Sala K3). Teorijski dio ispita iz predmeta Vizuelizacija geoprostornih podataka i GIS u hidrotehničkoj praksi, održaće se 2.7.2020. godine...

Odbrana elaborata i pismeni dio ispita iz predmeta GI1, GI2, GIS, GISHP, VGP i KP

Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISKartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Odbrana elaborata i pismeni dio ispita iz sledećih predmeta održaće se 15.06.2020. godine: Geoinformacioni sistemi odbrana elaborata sa početkom u 14:30 Geoinformatika 1 odbrana elaborata sa početkom u 12:00 pismeni dio isp...

Odbrana elaborata i pismeni dio ispita iz predmeta GI1, GI2, GIS, GISHP, VGP i KP u januarsko-februarskom roku, drugi termin

Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISKartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MA

Odbrana elaborata i pismeni dio ispita iz sledećih predmeta održaće se 17.02.2020. godine: Geoinformacioni sistemi odbrana elaborata sa početkom u 14:30 Geoinformatika 1 odbrana elaborata sa početkom u 12:00 pismeni dio isp...